همه محصولات
-
آدریان ، توزیع کننده نوریخوشبختانه با تیم نوری JingGong در MIDO در Milano ملاقات کرد ، اکنون همه مواردی که می فروشیم از آنها وارد شده ، تیم عالی و کار می کنند. -
جینمن در نمایشگاه نوری هنگ کنگ اتومبیل نسوز اتومبیل JingGong را امتحان کردم ، تصمیم گرفتم از تجهیزات آنها برای فروشگاه دوم خود استفاده کنم ، تاکنون تمام 10 فروشگاه من در سراسر آلبانی فقط از JingGong Optical استفاده می کنند ، حتی برای قطعات کوچک نیز می توانند کیفیت عالی با قیمت مناسب به من بدهند -
بابمن بیش از 10 تامین کننده را برای تجارت ابزار نوری خود امتحان کردم اما JingGong بهترین است ، آنها می توانند پاسخ های حرفه ای واقعی را برای حل مشکلات ما ارائه دهند ، تامین کننده توصیه می شود!
کلید واژه ها [ retinoscope and ophthalmoscope set ] همخوانی داشتن 287 محصولات.
انکسار سنج اتوماتیک ، تجهیزات چشم پزشکی XINYUAN FA-6100 با صفحه نمایش LCD TFT چاپگر حرارتی رنگی 5.7 اینچ Keratometer
| FA-6100: | GR8905 بدون کراتومتر |
|---|---|
| FA-6100A: | GRK8905 با کراتومتر |
| محدوده Sph: | -20.00D- + 20.00D |
480W قاب گرم کننده قاب گرم کننده قاب ، گرم کننده قاب عینک هوای گرم
| قدرت گرمایش: | 480w |
|---|---|
| سرعت جریان هوا: | 2.0m / s |
| فرکانس رتبه بندی شده: | 50 / 60Hz |
بخاری فریم عینک حرارتی سرامیکی مقرون به صرفه FDA Assured GD3900A
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت نامی (سیم های گرمایشی): | 500W |
| درجه حرارت موجود: | 80 درجه سانتیگراد - 130 درجه سانتیگراد |
بخاری قاب عینک پلاستیکی دستگاه گرمایش عینک نوری GD3900B
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت نامی (سیم های گرمایشی): | 500W |
| درجه حرارت موجود: | 80 درجه سانتیگراد - 130 درجه سانتیگراد |
گرمکن قاب نوری با عملکرد بالا ، گرمکن لنز عینک با پشتیبانی از CE GD3902
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت نامی (سیم های گرمایشی): | 450W |
| درجه حرارت موجود: | 70 درجه سانتیگراد - 130 درجه سانتیگراد |
انکسار سنج نوری XINYUAN FA-6000A 5.6 اینچ LCD صفحه ای 16 کیلوگرم کنترل یک دست با چاپگر حرارتی
| GR8903: | بدون کراتومتر |
|---|---|
| محدوده Sph: | -20.00D- + 20.00D |
| صفحه نمایش: | LCD 5.7 اینچی TFT |
XINYUAN FA-6100K Refractometer Auto Keratometer صفحه نمایش 7 اینچی LCD درون چاپگر داخلی AUTO PD اندازه گیری GRK8905
| شماره مدل: | FA-6100K (GRK8905) |
|---|---|
| نمایش دادن: | صفحه LCD 7 اینچ |
| Sph: | -20D ~ + 20D |
LCD Vision Chart Monitor Auto Chart Projector صفحه نمایش 23 اینچ GD8603
| مدل: | GD8603 |
|---|---|
| پانل: | 23 اینچ |
| پیکسل پیچ: | 0.2715 میلی متر |
PD 58 - فریم آزمایشی جهانی 66 میلی متر اندازه گیری دقیق رنگ سبز GD1106A
| رنگ: | سبز ، صورتی |
|---|---|
| حاشیه: | حاشیه کامل |
| جعبه: | 5 عدد در یک جعبه |
1.5 - 7m فاصله کاری تراکم بصری پروژکتور نمودار تراکم دیجیتال
| فاصله طرح ریزی: | 1.5 تا 7 متري |
|---|---|
| تعداد نمودارها: | 30 |
| بزرگنمایی حفاظتی: | 30 برابر |

