همه محصولات
-
آدریان ، توزیع کننده نوریخوشبختانه با تیم نوری JingGong در MIDO در Milano ملاقات کرد ، اکنون همه مواردی که می فروشیم از آنها وارد شده ، تیم عالی و کار می کنند. -
جینمن در نمایشگاه نوری هنگ کنگ اتومبیل نسوز اتومبیل JingGong را امتحان کردم ، تصمیم گرفتم از تجهیزات آنها برای فروشگاه دوم خود استفاده کنم ، تاکنون تمام 10 فروشگاه من در سراسر آلبانی فقط از JingGong Optical استفاده می کنند ، حتی برای قطعات کوچک نیز می توانند کیفیت عالی با قیمت مناسب به من بدهند -
بابمن بیش از 10 تامین کننده را برای تجارت ابزار نوری خود امتحان کردم اما JingGong بهترین است ، آنها می توانند پاسخ های حرفه ای واقعی را برای حل مشکلات ما ارائه دهند ، تامین کننده توصیه می شود!
کلید واژه ها [ retinoscope and ophthalmoscope set ] همخوانی داشتن 287 محصولات.
تجهیزات بینایی سنجی خودکار دیجیتال فوروپتر Tetser ارتباط بی سیم بلوتوث
| مدل: | GD8803A |
|---|---|
| محور سیلندر: | 0 ~ 180 درجه (1 درجه / 5 درجه) |
| منشور: | (راست 3 BU ، 6 BU) ، (چپ 3 BD ، 10 BI) |
9.7 اینچ صفحه نمایش لمسی Optometry Phoropter جامع Refractometer تستر نمایش گیگیتال
| مدل: | GD8805 |
|---|---|
| محور سیلندر: | 0 ~ 180 درجه (1 درجه / 5 درجه) |
| منشور: | 0 ~ 20 |
بخاری قاب نوری هوای گرم صفحه نمایش LED کنترل دما طراحی GD3901
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت نامی (سیم های گرمایشی): | 450W |
| درجه حرارت موجود: | 70 درجه سانتیگراد - 130 درجه سانتیگراد |
صندلی چشمی چرم مشکی و قرمز برای دو دستگاه فروتور اتوماتیک
| سیستم قرص کنترل: | علاوه بر پانل عملیات ، می توان آن را توسط رایانه لوحی کنترل کرد |
|---|---|
| بازوی فوروپتر در حال حرکت خودکار: | چپ و راست |
| ستون آلومینیوم: | بالا و پایین حرکت کردن |
آلومینیوم Case Glass K9 Trial Frame Vertical Prism 0.12 Diopter
| مواد: | شیشه K9 |
|---|---|
| دیوپتر: | 0.12 ، 0.25‐10.00 در 0.25 گام. |
| مورد: | کیس آلومینیوم |
کنترل از راه دور پروژکتور نمودار نوری لامپ هالوژن 1.5 متر از راه دور
| فاصله پروجکشن: | 2 ~ 7 متر |
|---|---|
| تعداد نمودارها: | 50 نمودار و 38 ماسک |
| بزرگنمایی محافظت: | 30X (5M) |
5.6 اینچ LCD TFT انکسارسنج خودکار 12 میلی متر فاصله راس
| موتور: | صفحه نمایش 5.6 اینچی TFT |
|---|---|
| چارت سازمانی: | مه خودکار |
| چاپگر: | کاغذ داده برش خودکار |
لوازم جانبی Optometry SS ابزار تعمیر نوری پایه انبردست 9PCS و 6 پیچ گوشتی
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| پنیر: | 9 قطعه |
| چرخ دستی: | 6 عدد |
تجهیزات نور سنجی LED LED سبز ، لنز سنج ابزارهای اپتومتریک
| گواهی: | CE, FDA |
|---|---|
| پی دی اف: | در دسترس |
| چاپگر: | با |
بزرگنمایی 5X لامپ شکاف چشم پزشکی دامپزشکی عرض شکاف مینیوم 0.2 میلی متر
| مدل: | GD9103 |
|---|---|
| کاربرد: | بیمارستان و فروشگاه های نوری |
| طول شکاف: | 5-11 میلی متر |

