همه محصولات
-
آدریان ، توزیع کننده نوریخوشبختانه با تیم نوری JingGong در MIDO در Milano ملاقات کرد ، اکنون همه مواردی که می فروشیم از آنها وارد شده ، تیم عالی و کار می کنند. -
جینمن در نمایشگاه نوری هنگ کنگ اتومبیل نسوز اتومبیل JingGong را امتحان کردم ، تصمیم گرفتم از تجهیزات آنها برای فروشگاه دوم خود استفاده کنم ، تاکنون تمام 10 فروشگاه من در سراسر آلبانی فقط از JingGong Optical استفاده می کنند ، حتی برای قطعات کوچک نیز می توانند کیفیت عالی با قیمت مناسب به من بدهند -
بابمن بیش از 10 تامین کننده را برای تجارت ابزار نوری خود امتحان کردم اما JingGong بهترین است ، آنها می توانند پاسخ های حرفه ای واقعی را برای حل مشکلات ما ارائه دهند ، تامین کننده توصیه می شود!
کلید واژه ها [ retinoscope and ophthalmoscope set ] همخوانی داشتن 287 محصولات.
-0.50 -0.75 مجموعه ای از منشورهای نوری لنزهای شیشه ای چشم
| مواد لنز: | شیشه |
|---|---|
| مورد: | کیس آلومینیوم |
| دیوپتر: | -0.25 ، -0.50 ، -0.75 ، -1.00 |
لوازم جانبی نوری LS-22A چشم منشور با مورد آلومینیوم
| مواد: | شیشه K9 |
|---|---|
| دیوپتر افقی: | 1/2 ، 1 ، 2 ، 3،4،5 ، 6 ، 7،8 ، 9 ، 10 ، 12 ، 14 ، 16،18،20 ، 25 ، 30 ، 35 ، 40 ، 45 ، 50 |
| مورد: | کیس آلومینیوم |
با کشو برای لنزهای آزمایشی ، فضای صندلی چشمی صرفه جویی در فضای صندلی یک صندلی برقی بالابر قابل تنظیم GD7506
| جدول: | برای 1 ساز |
|---|---|
| صندلی فاصله متحرک: | 17cm |
| بازو متحرک: | 17cm |
GD1106B قاب آزمایشی جهانی نیمه حاشیه طرح 8 در 1 قاب آزمایشی
| رنگ: | سبز |
|---|---|
| حاشیه: | نصف حاشیه |
| جعبه: | 5 عدد در یک جعبه |
266PCS پلاستیکی سبک وزن مورد آزمایش لنز مورد چرمی ، قاب تزریق قرمز / سیاه 26 میلی متر GPS8266
| حاشیه: | پلاستیک |
|---|---|
| رنگ حاشیه: | قرمز / سیاه |
| مواد موردی: | چرم |
انکسار سنج نوری ARK-810 GD8906 سریع اسکن خودکار طراحی کاربر پسند
| GR8906: | انکسار سنج خودکار |
|---|---|
| GR8906A: | صفحه لمسی Refractometer خودکار |
| GRK8906: | انکسار سنج خودکار / کراتومتر |
صندلی چشمی GD7512 با میز برای بلند کردن یک بازو
| جدول: | برای 1 ساز |
|---|---|
| صندلی فاصله متحرک: | 17cm |
| بازو متحرک: | 28cm |

