همه محصولات
-
آدریان ، توزیع کننده نوریخوشبختانه با تیم نوری JingGong در MIDO در Milano ملاقات کرد ، اکنون همه مواردی که می فروشیم از آنها وارد شده ، تیم عالی و کار می کنند. -
جینمن در نمایشگاه نوری هنگ کنگ اتومبیل نسوز اتومبیل JingGong را امتحان کردم ، تصمیم گرفتم از تجهیزات آنها برای فروشگاه دوم خود استفاده کنم ، تاکنون تمام 10 فروشگاه من در سراسر آلبانی فقط از JingGong Optical استفاده می کنند ، حتی برای قطعات کوچک نیز می توانند کیفیت عالی با قیمت مناسب به من بدهند -
بابمن بیش از 10 تامین کننده را برای تجارت ابزار نوری خود امتحان کردم اما JingGong بهترین است ، آنها می توانند پاسخ های حرفه ای واقعی را برای حل مشکلات ما ارائه دهند ، تامین کننده توصیه می شود!
کلید واژه ها [ optometrist tools and equipment ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
مخزن فولاد ضد زنگ تمیز کننده التراسونیک دیجیتال ظرفیت 615 میلی لیتر GD3705A
| ظرفیت: | 615 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 30W |
| درخواست: | عینک عینک Jelwery را تماشا کنید |
چشم پزشکی غیرمستقیم دو چشمی YZ25C با لامپ LED GD9503A
| مدل: | GD9503A |
|---|---|
| زاویه میدان: | 45 درجه 5 درجه |
| فاصله بین جمعیتی قابل تنظیم: | 52 میلی متر - 74 میلی متر |
چشم پزشکی و رتینوسکوپ چشم پزشکی 0.67 متر فاصله کاری GD9505
| مدل: | GD9505 |
|---|---|
| رتینوسکوپ: | YZ24B |
| فاصله کاری: | 67cm |
مجموعه تشخیصی رتینوسکوپ و چشم ، دستگاه معاینه چشم GD9505A
| مدل: | GD9505A |
|---|---|
| رتینوسکوپ: | 8B |
| فاصله کاری: | 67cm |
GD9601 Retinoscope Streak ، Retinoscope Ophthalmoscope AC220V / 110V Power
| فاصله کاری: | 1 متر |
|---|---|
| خط: | 3mm-20mm |
| چرخش خط: | 360 درجه |
پاک کننده دندان سونوگرافی قابل حمل CP-17B ، تمیز کننده جواهرات التراسونیک حرفه ای
| مواد: | فولاد ضد زنگ و پلاستیک |
|---|---|
| اندازه مخزن: | 220x115x130 میلی متر |
| دیوانگی: | 4000 هرتز |
تصویربرداری تجزیه و تحلیل رفرکتومتر اتوماتیک چشم با کراتومتر
| فروتن: | صفحه لمسی شارپ 7 اینچ TFT LCD |
|---|---|
| چارت سازمانی: | مه خودکار |
| چاپگر: | ساخته شده در چاپگر 57 میلی متر |
پایه آلومینیومی شکاف دار Grooving Auto Lens Edger 2.8mm حفاری
| مدل: | GD3505 |
|---|---|
| قطر حفاری: | 0.8 ~ 2.8 میلی متر |
| لنز قابل قبول: | CR39 ، لنز کامپیوتر |
CR39 شکافنده لنز نوری ماشین حفاری 60w برای سوراخ کردن
| مدل: | GD3504 |
|---|---|
| قطر حفاری: | 0.8 ~ 2.8 میلی متر |
| لنز قابل قبول: | CR39 ، لنز کامپیوتر |

