همه محصولات
-
آدریان ، توزیع کننده نوریخوشبختانه با تیم نوری JingGong در MIDO در Milano ملاقات کرد ، اکنون همه مواردی که می فروشیم از آنها وارد شده ، تیم عالی و کار می کنند. -
جینمن در نمایشگاه نوری هنگ کنگ اتومبیل نسوز اتومبیل JingGong را امتحان کردم ، تصمیم گرفتم از تجهیزات آنها برای فروشگاه دوم خود استفاده کنم ، تاکنون تمام 10 فروشگاه من در سراسر آلبانی فقط از JingGong Optical استفاده می کنند ، حتی برای قطعات کوچک نیز می توانند کیفیت عالی با قیمت مناسب به من بدهند -
بابمن بیش از 10 تامین کننده را برای تجارت ابزار نوری خود امتحان کردم اما JingGong بهترین است ، آنها می توانند پاسخ های حرفه ای واقعی را برای حل مشکلات ما ارائه دهند ، تامین کننده توصیه می شود!
کلید واژه ها [ optometrist tools and equipment ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
مجموعه ای از میله های منشور Optometry HVB-22 مورد مناسب برای ذخیره سازی بامبو
| مواد: | چوبی |
|---|---|
| دیوپتر عمودی: | 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 ، 8 ، 9 ، 10 ، 12 (در کل 11 دیوپتر). |
| مورد: | چوبی |
جدول ابزار ابزار بینایی سنجی موتور موتور AC 40*48CM
| موتور: | موتور AC قدرتمند |
|---|---|
| اندازه میز: | 40*48 سانتیمتر |
| حداکثر بارگیری: | 75 کیلوگرم |
مردمک چشم دیجیتال دو چشمی با باتری AA
| اندازه گیری PD: | دو چشمی/تک چشمی |
|---|---|
| VD اندازه گیری: | در دسترس |
| خاموش شدن خودکار: | در دسترس |
CL-300 عینک سنج نوری 0.01D اندازه گیری تک / مستمر PD 0.1mm چاپگر برای گزینه
| حداقل بخش PD: | 0.1 میلی متر |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری: | 0 تا ± 25 روز |
| دقت: | ± 0.12D |
صندلی چشمی چرم مشکی و قرمز برای دو دستگاه فروتور اتوماتیک
| سیستم قرص کنترل: | علاوه بر پانل عملیات ، می توان آن را توسط رایانه لوحی کنترل کرد |
|---|---|
| بازوی فوروپتر در حال حرکت خودکار: | چپ و راست |
| ستون آلومینیوم: | بالا و پایین حرکت کردن |
بخاری فریم نوری چشمی معاینه چشم 500 وات 100 درجه
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت نامی (سیم های گرمایشی): | 250W |
| درجه حرارت موجود: | 80 درجه سانتیگراد - 130 درجه سانتیگراد |
بزرگنمایی 5X لامپ شکاف چشم پزشکی دامپزشکی عرض شکاف مینیوم 0.2 میلی متر
| مدل: | GD9103 |
|---|---|
| کاربرد: | بیمارستان و فروشگاه های نوری |
| طول شکاف: | 5-11 میلی متر |
Optical Auto Lens Edger 8 - 80 میلی متر قطر لنز / سیستم اصلاح خودکار
| قطر لنز: | 8-80 میلی متر |
|---|---|
| قطر چرخ: | 100MM |
| سرعت چرخ: | 16.7 متر در ثانیه |
تمیز کننده اولتراسونیک دیجیتال Premium SS برای عینک Jelwery Watch GD3702B
| ظرفیت: | 600ml |
|---|---|
| قدرت: | 70 |
| درخواست: | عینک عینک Jelwery را تماشا کنید |
تمیز کننده عینک التراسونیک سایز جمع و جور GD3705 قابل توجه تمیز کردن
| ظرفیت: | 615 میلی لیتر |
|---|---|
| قدرت: | 30W |
| درخواست: | عینک عینک Jelwery را تماشا کنید |

