همه محصولات
-
آدریان ، توزیع کننده نوریخوشبختانه با تیم نوری JingGong در MIDO در Milano ملاقات کرد ، اکنون همه مواردی که می فروشیم از آنها وارد شده ، تیم عالی و کار می کنند. -
جینمن در نمایشگاه نوری هنگ کنگ اتومبیل نسوز اتومبیل JingGong را امتحان کردم ، تصمیم گرفتم از تجهیزات آنها برای فروشگاه دوم خود استفاده کنم ، تاکنون تمام 10 فروشگاه من در سراسر آلبانی فقط از JingGong Optical استفاده می کنند ، حتی برای قطعات کوچک نیز می توانند کیفیت عالی با قیمت مناسب به من بدهند -
بابمن بیش از 10 تامین کننده را برای تجارت ابزار نوری خود امتحان کردم اما JingGong بهترین است ، آنها می توانند پاسخ های حرفه ای واقعی را برای حل مشکلات ما ارائه دهند ، تامین کننده توصیه می شود!
کلید واژه ها [ optical trial frame ] همخوانی داشتن 287 محصولات.
دمای تنظیم کننده فریم نوری با سرعت 2.0 متر در ثانیه سرعت جریان هوا با غلظت گرما
| قدرت گرمایش: | 480w |
|---|---|
| سرعت جریان هوا: | 2.0m / s |
| فرکانس رتبه بندی شده: | 50 / 60Hz |
شیشه های بخاری قاب نوری با حجم زیاد هوا گرم تر دما قابل تنظیم GD3906
| قدرت گرمایش: | 450W |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
| قدرت نامی (موتور):: | 6W |
480W قاب گرم کننده قاب گرم کننده قاب ، گرم کننده قاب عینک هوای گرم
| قدرت گرمایش: | 480w |
|---|---|
| سرعت جریان هوا: | 2.0m / s |
| فرکانس رتبه بندی شده: | 50 / 60Hz |
بخاری فریم عینک حرارتی سرامیکی مقرون به صرفه FDA Assured GD3900A
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت نامی (سیم های گرمایشی): | 500W |
| درجه حرارت موجود: | 80 درجه سانتیگراد - 130 درجه سانتیگراد |
بخاری قاب عینک پلاستیکی دستگاه گرمایش عینک نوری GD3900B
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت نامی (سیم های گرمایشی): | 500W |
| درجه حرارت موجود: | 80 درجه سانتیگراد - 130 درجه سانتیگراد |
140 درجه آزمایش چشم تجهیزات چشم پزشکی بخاری قاب عینک 250 وات
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت نامی (سیم های گرمایشی): | 250W |
| درجه حرارت موجود: | 80 درجه سانتیگراد - 130 درجه سانتیگراد |
CR39 شکافنده لنز نوری ماشین حفاری 60w برای سوراخ کردن
| مدل: | GD3504 |
|---|---|
| قطر حفاری: | 0.8 ~ 2.8 میلی متر |
| لنز قابل قبول: | CR39 ، لنز کامپیوتر |
لنزهای پلاستیکی / شیشه ای لنزهای نوری Groover 80W قدرت جمع و جور اندازه GD3600A
| لنز: | لنزهای CR39 ، Glass ، PC |
|---|---|
| عمق شیار: | 0 ~ 0.7 میلی متر |
| عرض شیار: | 0.65 میلی متر |
AC Edge Optical Lens Edge Machine، GD3106 Lens Edger Machine سفارشی
| نگهدارنده چرخ: | دو نگهدارنده |
|---|---|
| قدرت: | برق 60 وات |
| نوع چرخ: | چرخ 35 میلی متر ، خشن ، خوب و V؛ |
آسانسور متر اندازه گیری مردمک چشم ، متر سنج نوری با اندازه گیری VD
| اندازه گیری PD: | دو چشمی / یک چشمی |
|---|---|
| اندازه گیری VD: | در دسترس |
| خاموش شدن خودکار: | در دسترس |

