همه محصولات
-
آدریان ، توزیع کننده نوریخوشبختانه با تیم نوری JingGong در MIDO در Milano ملاقات کرد ، اکنون همه مواردی که می فروشیم از آنها وارد شده ، تیم عالی و کار می کنند. -
جینمن در نمایشگاه نوری هنگ کنگ اتومبیل نسوز اتومبیل JingGong را امتحان کردم ، تصمیم گرفتم از تجهیزات آنها برای فروشگاه دوم خود استفاده کنم ، تاکنون تمام 10 فروشگاه من در سراسر آلبانی فقط از JingGong Optical استفاده می کنند ، حتی برای قطعات کوچک نیز می توانند کیفیت عالی با قیمت مناسب به من بدهند -
بابمن بیش از 10 تامین کننده را برای تجارت ابزار نوری خود امتحان کردم اما JingGong بهترین است ، آنها می توانند پاسخ های حرفه ای واقعی را برای حل مشکلات ما ارائه دهند ، تامین کننده توصیه می شود!
کلید واژه ها [ optical pd meter ] همخوانی داشتن 293 محصولات.
چرخش کامل 360 درجه لنز قاب آزمایشی جهانی UB3 نوع سبک وزن GD1101
| محدوده PD: | 25 ~ 40 میلی متر |
|---|---|
| طول معبد: | قابل تنظیم |
| ارتفاع پل بینی: | 0 ~ 23 میلی متر |
RM9000 Mingsing Premium Auto Refractometer Keratometer CE FDA دارای گواهینامه GR8901 / GRK8901
| GR8901: | بدون کراتومتر |
|---|---|
| GRK8901: | با کراتومتر |
| محدوده Sph: | -20.00D- + 20.00D |
چراغ نشانگر شارژر رابط USB ضد لنز 400 نانومتری UV HEV ضد آبی قابل شارژ
| تعویض: | هنگام استفاده از باتری روشن کنید |
|---|---|
| رابط USB: | رابط قدرت خارجی |
| چراغ نشانگر شارژ: | چراغ نشانگر قرمز در ستاره شارژ و چراغ نشانگر سبز در |
بخاری قاب نوری هوای گرم صفحه نمایش LED کنترل دما طراحی GD3901
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| قدرت نامی (سیم های گرمایشی): | 450W |
| درجه حرارت موجود: | 70 درجه سانتیگراد - 130 درجه سانتیگراد |
400VA تجهیزات لبه نوری ، سیستم جدید تغذیه آب نوری اتوماتیک Edger
| قطر لنز: | 8-80 میلی متر |
|---|---|
| قطر چرخ: | 100MM |
| سرعت چرخ: | 16.7 متر در ثانیه |
فلز کاور 580W قاب گرمکن نوری فرکانس دارای فرکانس 50 / 60Hz GD3903A
| قدرت گرمایش: | 580W |
|---|---|
| سرعت جریان هوا: | 4m / s |
| فرکانس رتبه بندی شده: | 50 / 60Hz |
لوازم جانبی Optometry SS ابزار تعمیر نوری پایه انبردست 9PCS و 6 پیچ گوشتی
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| پنیر: | 9 قطعه |
| چرخ دستی: | 6 عدد |
مجموعه لنزهای آزمایشی روکش دار نقره ای براق ، کیت لنزهای آزمایشی قطر 24.5 میلی متر
| لنز: | شیشه |
|---|---|
| قطر: | 24.5 میلی متر |
| نوع: | پلاستیک گرد |
صندلی چشمپزشکی ترکیبی چند منظوره میز و صندلی GD7511
| شماره مدل: | GD7511 |
|---|---|
| اندازه واحد: | 1200*1100*1900 میلی متر |
| اندازه جدول: | 400*490*100 میلی متر |
Optical Auto Lens Edger 8 - 80 میلی متر قطر لنز / سیستم اصلاح خودکار
| قطر لنز: | 8-80 میلی متر |
|---|---|
| قطر چرخ: | 100MM |
| سرعت چرخ: | 16.7 متر در ثانیه |

