همه محصولات
-
آدریان ، توزیع کننده نوریخوشبختانه با تیم نوری JingGong در MIDO در Milano ملاقات کرد ، اکنون همه مواردی که می فروشیم از آنها وارد شده ، تیم عالی و کار می کنند. -
جینمن در نمایشگاه نوری هنگ کنگ اتومبیل نسوز اتومبیل JingGong را امتحان کردم ، تصمیم گرفتم از تجهیزات آنها برای فروشگاه دوم خود استفاده کنم ، تاکنون تمام 10 فروشگاه من در سراسر آلبانی فقط از JingGong Optical استفاده می کنند ، حتی برای قطعات کوچک نیز می توانند کیفیت عالی با قیمت مناسب به من بدهند -
بابمن بیش از 10 تامین کننده را برای تجارت ابزار نوری خود امتحان کردم اما JingGong بهترین است ، آنها می توانند پاسخ های حرفه ای واقعی را برای حل مشکلات ما ارائه دهند ، تامین کننده توصیه می شود!
کلید واژه ها [ optical lens edger ] همخوانی داشتن 287 محصولات.
JIANPENG Optometry Trial Lens 40PCS Aluminium Case Clinic Optometry Trial Lens مجموعه ای از مواد حاشیه فلزی بسیار با دوام
| مواد حاشیه: | فلز |
|---|---|
| لنز: | مواد معدنی |
| مورد: | آلومینیوم |
لنزهای آزمایشی Optometry Grade 232 PCS مجموعه ای از حاشیه های فلزی و نقره ای / طلای براق
| حاشیه: | فلز |
|---|---|
| لنز: | شیشه |
| رنگ حاشیه: | نقره / طلا |
مجموعه ای از لنزهای آزمایشی حاشیه فلزی درجه 266PCS با کیف چرمی ، نقره براق / طلا ، لنز عینک GPJ8266
| حاشیه: | فلز |
|---|---|
| لنز: | شیشه |
| رنگ حاشیه: | نقره / طلا |
-0.50 -0.75 مجموعه ای از منشورهای نوری لنزهای شیشه ای چشم
| مواد لنز: | شیشه |
|---|---|
| مورد: | کیس آلومینیوم |
| دیوپتر: | -0.25 ، -0.50 ، -0.75 ، -1.00 |
دستگاه برش لنز عینک AC110V دستگاه برش لنز 120 وات
| ولتاژ:: | 220 ولت/50 هرتز یا 110 ولت/60 هرتز |
|---|---|
| قدرت محصول: | 120 وات |
| اندازه بسته بندی:: | 280* 235* 270 میلی متر |
اندازه گیری لنز رنگی لنز سنج خودکار نوری با صفحه نمایش 7 اینچی COT-L800
| گواهی: | CE, FDA |
|---|---|
| PD: | غیر قابل دسترسی |
| چاپگر: | نه |
چرخش کامل 360 درجه لنز قاب آزمایشی جهانی UB3 نوع سبک وزن GD1101
| محدوده PD: | 25 ~ 40 میلی متر |
|---|---|
| طول معبد: | قابل تنظیم |
| ارتفاع پل بینی: | 0 ~ 23 میلی متر |
قاب عینک آزمایشی طرح ساده ، مواد آزمایشگاهی نوری تیتانیوم
| محدوده PD: | 54 ~ 70 میلی متر |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ تیتانیوم و پلاستیک |
| قسمت قابل تنظیم: | محور / پا / بالشتک بینی |
دمای تنظیم کننده فریم نوری با سرعت 2.0 متر در ثانیه سرعت جریان هوا با غلظت گرما
| قدرت گرمایش: | 480w |
|---|---|
| سرعت جریان هوا: | 2.0m / s |
| فرکانس رتبه بندی شده: | 50 / 60Hz |
بخاری قاب نوری با درجه حرارت ثابت Instruments GD3908
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| امتیاز قدرت: | 600W |
| قدرت (موتور): | 6W |

