همه محصولات
-
آدریان ، توزیع کننده نوریخوشبختانه با تیم نوری JingGong در MIDO در Milano ملاقات کرد ، اکنون همه مواردی که می فروشیم از آنها وارد شده ، تیم عالی و کار می کنند. -
جینمن در نمایشگاه نوری هنگ کنگ اتومبیل نسوز اتومبیل JingGong را امتحان کردم ، تصمیم گرفتم از تجهیزات آنها برای فروشگاه دوم خود استفاده کنم ، تاکنون تمام 10 فروشگاه من در سراسر آلبانی فقط از JingGong Optical استفاده می کنند ، حتی برای قطعات کوچک نیز می توانند کیفیت عالی با قیمت مناسب به من بدهند -
بابمن بیش از 10 تامین کننده را برای تجارت ابزار نوری خود امتحان کردم اما JingGong بهترین است ، آنها می توانند پاسخ های حرفه ای واقعی را برای حل مشکلات ما ارائه دهند ، تامین کننده توصیه می شود!
کلید واژه ها [ lens edger machine ] همخوانی داشتن 85 محصولات.
انکسار سنج اتوماتیک ، تجهیزات چشم پزشکی XINYUAN FA-6100 با صفحه نمایش LCD TFT چاپگر حرارتی رنگی 5.7 اینچ Keratometer
| FA-6100: | GR8905 بدون کراتومتر |
|---|---|
| FA-6100A: | GRK8905 با کراتومتر |
| محدوده Sph: | -20.00D- + 20.00D |
انکسار سنج نوری XINYUAN FA-6000A 5.6 اینچ LCD صفحه ای 16 کیلوگرم کنترل یک دست با چاپگر حرارتی
| GR8903: | بدون کراتومتر |
|---|---|
| محدوده Sph: | -20.00D- + 20.00D |
| صفحه نمایش: | LCD 5.7 اینچی TFT |
XINYUAN FA-6100K Refractometer Auto Keratometer صفحه نمایش 7 اینچی LCD درون چاپگر داخلی AUTO PD اندازه گیری GRK8905
| شماره مدل: | FA-6100K (GRK8905) |
|---|---|
| نمایش دادن: | صفحه LCD 7 اینچ |
| Sph: | -20D ~ + 20D |
آسانسور متر اندازه گیری مردمک چشم ، متر سنج نوری با اندازه گیری VD
| اندازه گیری PD: | دو چشمی / یک چشمی |
|---|---|
| اندازه گیری VD: | در دسترس |
| خاموش شدن خودکار: | در دسترس |
خاموش کردن خودکار PD متر سنج دیجیتال 50 - 80 میلی متر محدوده PD با نور LED
| اندازه گیری PD: | دو چشمی / یک چشمی |
|---|---|
| اندازه گیری VD: | در دسترس |
| خاموش شدن خودکار: | در دسترس |
رفرکتومتر تمام اتوماتیک چشمی با صفحه نمایش چرخشی 360 درجه
| موتور: | صفحه نمایش 9 اینچی TFT |
|---|---|
| چارت سازمانی: | مه خودکار |
| چاپگر: | چاپگر حرارتی |
تنظیم نوک انگشت Foropter GD8706 Optometry برای کنترل قدرت کره
| رنگ: | سفید و سیاه |
|---|---|
| کیفیت: | کیفیت عالی |
| قدرت های کره: | + 16.75D تا -19.00D |
ابزار Optometrist با چگالی پیشرفته ، اندازه جمع و جور نوری مسدود کننده
| کمیت: | 1000 عدد / رول |
|---|---|
| تراکم: | پیشرفته |
| پد رنگ: | قرمز |
صفحه نمایش گرمکن دیجیتال گرمکن قاب نوری پوشش پلاستیکی نسوز GD3904
| قدرت گرمایش: | 500W |
|---|---|
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
| قدرت نامی (موتور):: | 6W |
بخاری قاب عینک مقاوم در برابر آتش ، گرم کننده قاب عینک GD3904
| منبع تغذیه: | AC100-120V / 60HZ ، AC200-240V / 50HZ |
|---|---|
| امتیاز قدرت: | 600W |
| قدرت (موتور): | 6W |

